KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14733270
nr 1473 3270
Gustav Stenberg
(f. 1924), Sverige
Oljemålning, Champs-Élysées. Signerad. Olja på duk, 80x120 cm, yttermått inklusive ram: 94x134 cm
Gustav Stenberg, svensk bildkonstnär född 1924.
Utrop:
600 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 6 juni 2022
kl 20:57:47
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
1.000 kr
900 kr
1.000 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr
1.200 kr (Budbetjänt)
1.300 kr
1.500 kr
1.500 kr
1.500 kr (Budbetjänt)
1.600 kr
1.800 kr